//25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت ، یکی از وظیفه های اصلی مدیر سایت است چرا که این کار باعث بیشتر دیده شدن سایت و در نتیجه ، فروش بیشتر می شود. در این مطلب 25 تکنیک را معرفی کرده ام که اجرای آنها می توانند ترافیک سایتتان را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.

در سال 2016 ، رقم سرسام آور 209.6 میلیون نفر در ایالات متحده به صورت آنلاین محصولات را جستجو ، قیمت هایشان را با هم مقایسه و آنها را خریداری کرده اند. در قرن 21ام برای اینکه در این بازار شلوغ بتوانیم رقابت کنیم ، حیاتی است که محصولات و خدماتمان را از طریق یک وبسایت معرفی کنیم. با این حال ، اگر هیچکس از وبسایت شما دیدن نکند و محصولات را جستجو و مقایسه نکند ، مثل این است که اصلا سایتتان وجود ندارد.

1- برای جذب ترافیک به سایت از رسانه ی اجتماعی کمک بگیرید

برای تبلیغ وبسایت و جذب بازدید کننده از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. در رسانه های اجتماعی محتوای جالب و درگیر کننده پست کنید و در آنها لینکی به سمت وبسایت قرار دهید تا مردم ترغیب شوند به سایت شما سر بزنند.

 جذب ترافیک بیشتر به سایت 25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

2- اطمینان حاصل کنید که سایتتان برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد

سایتتان را با استفاده از کلید واژه های صحیح و به روز رسانی مرتب آن با محتوای تازه بهینه سازی کنید. با این کار می توانید رتبه ی سایت را در موتورهای جستجو بالا ببرید و جذب ترافیک به سایت را افزایش دهید.

3- در وبسایتتان بخش وبلاگ بسازید و مرتب آن را به روز رسانی کنید

داشتن بخش وبلاگ در وبسایت یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد تعامل مردم با برند و ترغیب آنها برای بازدید از سایت شماست. به روز رسانی مرتب وبلاگ با محتوای جالب و آگاهی دهنده نیزمی تواند بازدید کنندگان را ترغیب کند تا دوباره به سایت شما سر بزنند.

25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

4- از کمپین های “تبلیغات کلیکی” استفاده کنید

همانطور که پیشگام هنر بازاریابی آنلاین نیل پاتل بیان می کند ، یکی از اساسی ترین روش ها برای جذب ترافیک بیشتر به سمت یک وبسایت کسب و کار ، استفاده از کمپین های پولی است. ppc(هزینه به ازای هر کلیک )روشی است که در آن بر روی انواع مختلف کلید واژه ها سرمایه گذاری می کنید و یک روش آسان تبلیغ وبسایت برای یک مخاطب (که ممکن بود به صورت طبیعی و از راه جستجو شما را پیدا نکند) است.

5- برای تبلیغات آفلاین از کارت های ویزیت استفاده کنید

کارت های ویزیت خوب و قدیمی به هیچ وجه از دور خارج نشده اند. همراه داشتن کارت های ویزیت که جزئیاتی در مورد آدرس سایت شما روی آنها نوشته شده است ، می توانند در هر موقعی برای شما فرصت تبلیغ سایت را فراهم کنند و یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازریابی آفلاین است.

6- در برنامه های تجاری شرکت کنید

برنامه های تجاری روشی عالی برای تبلیغ برند شما ، ساختن شبکه و جذب مشتری است. از برنامه های تجاری به عنوان وسیله ای برای ارائه و نمایش تبلیغات متنی و کارت های ویزیت استفاده کنید. روی این تبلیغات باید جزئیات کاملی از وبسایتتان نوشته باشید.

7- برای جذب ترافیک بیشتر ، از یک تاثیرگذار بازاریابی (اینفلوِنسِر) استفاده کنید

استفاده از یک تاثیرگذار بازاریابی (فردی که در زمینه ی کسب و کار شما تعداد زیادی فالوور دارد و می تواند به صورت بسیار موثر برند ، تبلیغات و خدمات شما را تبلیغ کند) یک روش مطمئن برای جذب افراد و جذب ترافیک بیشتر به سمت وبسایت های تجاری است.

8- آدرس وبسایت خود را روی یونیفرم های کاری و در زیر نام برندتان درج کنید

اگر کسب و کار شما از آن دسته کارهایی است که لباس کار یا یونیفرم دارد ، از یونیفرم های کارمندان حداکثر استفاده ی تبلیغاتی را بکنید و روی آنها نام برند و آدرس وبسایتتان را هک کنید یا حتی تی شرت ها و ژاکت هایی با آرم برند و آدرس وبسایت تولید کنید.

9- وبسایت خود را برای نمایش در دستگاه های تلفن همراه بهینه سازی کنید

امروزه میزان بسیار زیاد و قابل توجهی از ترافیک دیجیتال از طریق دستگاه های موبایل ایجاد می شوند. حتما اطمینان حاصل کنید که وبسایت شما برای نمایش در گوشی های هوشمند و تبلت ها بهینه سازی شده باشد.

10- پست مهمان در سایت های دیگر

به جای اینکه وبلاگ های جدید را فقط به سایت خودتان محدود کنید ، مطالب این وبلاگ ها را به صورت پست افتخاری با میهمان وبلاگ های دیگر سایت ها منتشر کنید. قرار دادن لینک برای هدایت مردم به وبسایت شما در سایت های معتبر (که قدرت دامنه ی بالایی دارند) ، روشی عالی برای بهبود سئو و جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت شماست.

11- از افراد دیگر دعوت کنید تا به صورت افتخاری در وبلاگ سایت شما پست بگذارند

دعوت از دیگران برای پست کردن مقاله های با کیفیت و درگیر کننده (که حاوی لینک های اسپم نباشند) در سایت شما ، روشی عالی برای افزایش ترافیک سایت است. در این روش ، نویسنده پست باید محتوا و گزارش کارهایش را با برند و کسب و کار شما به اشتراک بگذارد.

25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

12- در لینکدین محتوا منتشر کنید

همانطور که موسس WrodStream و مدیر عامل MobileMonkey لری کیم بیان کرده: ” لینکدین یک روش فوق العاده برای انتشار بهترین محتوای خود برای تعداد زیادی مخاطب است”. با انتشار محتوای منحصر به فرد و درگیر کننده در لینکدین می توانید ترافیک قابل توجهی را به سمت وبسایتتان هدایت کنید.

13- جزئیات وبسایتتان را در دفتر کاری و یا فروشگاه خود نمایش دهید

با نمایش دادن آدرس سایتتان روی پنجره ی دفتر یا فروشگاه خود می توانید برند و سایت خود را برای کسانی که از جلوی آن عبور می کنند تبلیغ کنید. این یک تاکتیک فوق العاده مقرون به صرفه و ساده است.

14- از نوارهای تبلیغاتی مخصوص خودروها برای تبلیغ آدرس سایتتان استفاده کنید

حتما از خودروی خود به عنوان یک تبلیغ متحرک استفاده کنید تا هر جای شهر می روید همه بتوانند لوگو و نام برند و جزئیات سایت شما را مشاهده کنند.

15- در رسانه های نوشتاری تبلیغات کنید

هنوز حدود 17% از کسب و کار های کوچک به طور منظم در روزنامه ها تبلیغات می کنند ، پس تبلیغات در رسانه های نوشتاری هنوز از میدان به در نشده است. از روزنامه ها و مجله ها برای تبلیغ کسب و کارتان استفاده کنید ، جزئیات سایتتان را در آنها درج کنید تا مخاطبان و خوانندگان آنها را ترغیب به بازدید از وبسایتتان کنید.

16- از کمپین های نامه نگاری مستقیم استفاده کنید

قرار دادن تبلیغات کاغذی روی میزهای تریا ها و کافی شاپ ها و اتاق های انتظار و انداختن تبلیغات برند و وبسایت در خانه ها یا جعبه های نامه نیز یک روش بسیار موفقیت آمیز برای آگاهی رساندن به مخاطبان است.

17- با بزرگان کسب و کارتان مصاحبه کنید و آن را در وبسایتتان قرار دهید

انتشار مصاحبه ها با بزرگان نام آشنای بازار و کسب و کار نیز می تواند روشی عالی برای جذب ترافیک بیشتر به سایت و افزایش اعتبار شما باشد.

18- برای سایت های دیگر مصاحبه شونده باشید

در راستای روش قبلی ، بد نیست خودتان هم به عنوان یک نمونه موفق کسب  و کار و صنعت با سایت های دیگر مصاحبه کنید تا به صورت آنلاین اعتبار و حضورتان در عرصه را افزایش داده و افراد بیشتری را به سمت وبسایتتان روانه کنید.

25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

19- در رویدادهای شبکه سازی شرکت کنید

شبکه سازی یا نتوورکینگ مزایای بسیار زیادی برای کسب و کارهای کوچک دارد. از جمله ی این مزیت ها می توان به فرصت تبلیغ وبسایت به مخاطبان مناسب اشاره کرد.

20- در سایتتان لینک های داخلی قرار دهید

هنگام انتشار محتوا در وبسایت ، از لینک های داخلی مرتبط با محتوا استفاده کنید تا سئوی خود را بهبود دهید و باعث شوید محتوای شما تجربه کاربری خوبی برای مخاطب ایجاد کند – این یک ویژگی کلیدی در افزایش ترافیک وبسایت است.

21- تحقیقات اورجینال در سایتتان منتشر کنید

تحقیقات اورجینال کمک می کنند ترافیک بیشتری به سمت وبسایتتان هدایت شود ، بنابراین سعی کنید تحقیقات اورجینالی را بیابید که در سایت های دیگر وجود ندارند. مثلا آنهایی که در وبینارها ، مقاله های منتشر نشده یا روش های انجام کار بیان شده توسط بزرگان کسب و کار است را پیدا کنید.

22- محتوای موجود در وبسایتتان را بهینه سازی و کاربر پسند کنید

آیا محتوای موجود در سایت شما از نظر خوانا بودن و ایجاد تعامل با بازدید کنندگان ، خوب بهینه سازی شده اند؟ کمی محتوای سایتتان را دست کاری کنید تا جذاب تر و تبلیغاتی تر (اما نه اسپم) شوند و در آنها کلید واژه های مرتبط قرار گرفته باشد. این یک روش موثر برای جذب ترافیک بیشتر به سایت است.

23- تبلیغات در کانال رادیویی محلی

تبلیغات در کانال های رادیویی محلی یک روش بسیار موثر تبلیغ وبسایت برای مخاطبان محلی است.

24- پست های وبلاگی قدیمی را به روز رسانی کنید

جان تازه بخشیدن به پست های وبلاگی قدیمی از طریق مرتبط ساختن آنها با مطالب و موضوعات امروزی و مناسب سازی آنها برای مخاطبان مورد نظر نیز یک روش ساده و مقرون به صرفه برای بهبود سئو و افزایش ترافیک سایت است.

25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما

25- برای تبلیغ سایتتان از یوتیوب و آپارات استفاده کنید

یوتیوب و آپارات به عنوان کانال های تبلیغاتی اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک عمل می کنند. برای ترغیب افراد به اشتراک در کانالتان می توانید ویدئوهای خلاق و سازنده در آنها قرار دهید. فراموش نکنید که حتما آدرس سایتتان را در کانال های یوتیوب و آپارات خود قرار دهید.

افزایش فروش و برندسازی برای تمامی مشاغل-> 7karno.ir

 

By | 2018-12-07T12:54:12+00:00 دسامبر 7th, 2018|آموزش ویژه وبسایت|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment